O MNIE

O mnie i o blogu

Hej – mam na imię Piotrek i jestem pozytywnym i szczęśliwym gościem! 🙂

Urodziłem się i mieszkam w Krakowie. Studiowałem budownictwo i pracuję jako konstruktor ale to fotografia jest tym co mnie nakręca i jej poświęcam każdą wolną chwilę.

Lubię się śmiać i spędzać czas z osobami o poczuciu humoru podobnym do mojego. Lubię podróże ale powroty do domu są równie przyjemne. Lubię dobry design, minimalizm i chciałbym mieszkać w dużym lofcie. Nie umiem używać przecinków ale pogodziłem się z tym ;).

Na blogu znajdziesz klatki z codziennego życia mojej rodziny, zdjęcia z podróży małych i dużych, a także garść inspiracji.

Interesuje się fotografią uliczną, dokumentalną / reportażową oraz portretową.

Po co założyłem bloga?

  • chcę mieć własną platformę na której publikuje zdjęcia (platformę nie społecznościową)
  • chcę mieć miejsce w które będę mógł skierować osoby zainteresowane moimi zdjęciami
  • chcę utrzymywać w sobie motywację do robienia zdjęć i do bycia blisko fotografii.
  • chcę aby ten blog był moim wizualnym dziennikiem
  • chcę przejść na wyższy poziom w mojej fotografii. Zdaję sobie sprawę, że założenie bloga nie uczyni ze mnie świetnego fotografa, ale będzie motorem do traktowania zdjęć bardziej serio.

Po co fotografuję?

  • z estetycznej przyjemności jaką czerpię z oglądania ciekawych fotografii. Uchwycenie świata w ciekawym kadrze sprawia mi ogromną radość . Szczególnie cenię zdjęcia, ukazujące codzienne życie, w zwyczajnych miejscach, które dzięki wrażliwości fotografa i jego uważności zostają zamrożone w czasie w niezwykłych kadrach.

Zostańmy w kontakcie!

Jeżeli chcesz otrzymywać informację o nowych wpisach to zapisz się na newsletter.