Wystawa

Niestety powoli kończy się świetne studium fotografii w którym miałem przyjemność uczestniczyć. Poznałem masę cudownych inspirujących ludzi z którymi mogłem spędzić czas przeglądając zdjęcia, słuchając i rozmawiając o fotografii. Dziękuje Wam!

Dziękuję również prowadzącym których zapał, profesjonalizm i zaangażowanie (często do późnych piątkowych godzin) pozwalały spojrzeć na świat inaczej i popchnąć swoją fotografię o krok dalej. Mam nadzieję na jakąś kontynuację bo zdążyłem się już przyzwyczaić do tego że końcówki tygodnia poświęcam w 100% fotografii.

No ale wszystko co dobre szybko się kończy. Na szczęście przed nami jeszcze wisienka na torcie czyli przygotowanie i wernisaż wystawy uczestników studium na który Cię serdecznie zapraszam! 🙂

Wernisaż odbędzie się w Galerii A1 na ul. Kanoniczej 1 w piątek 29 Czerwca o godz. 19.00.
Jeżeli nie dasz rady w tym terminie to zajrzyj kiedy indziej – wystawa będzie wisieć minimum dwa tygodnie – będzie mi bardzo miło!

A poniżej kilka zdjęć z nowego cyklu który sobie niedawno wymyśliłem pod roboczą nazwą Pod Światło. Zauważyłem że tym co mnie nakręca w fotografii jest właśnie światło. Odbicia, paski światła, gra cienia, refleksy – to jest to czego szukam robiąc zdjęcia.